Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Tester oprogramowania

Infolet Sp. z o.o.
dolnośląskie, Kraków
praca stacjonarna
6250 dni temu

Ogłoszenie numer: 32334, z dnia 2007-08-08

17 listopada 2006 zostaliśmy wyróżnieni Godłem Instytutu Zarządzania – Inwestor w Kapitał Ludzki. Jest to prestiżowe wyróżnienie dla firm, które w szczególny sposób dbają o efektywny i nowatorski rozwój kapitału ludzkiego oraz budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z pracownikami. Poszukujemy wielu osób do pracy zarówno w małych firmach jak i międzynarodowych korporacjach. Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Kraków

Opis stanowiska

* Wykonywanie testów oprogramowania, analiza i raportowanie wyników.

Wymagania

* Dokładność, obowiązkowość, systematyczność * Podstawowa znajomość protokołów TCP/IP, SNMP, LDAP, * Podstawowa umiejętność programowania w językach skryptowych np. Perl, * Znajomość systemu Unix na poziomie użytkownika, * Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Mile widziane: * Znajomość definiowania metryk dotyczących jakości oprogramowania i metod ich analizy * Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: telekomunikacja, informatyka, automatyka, elektronika.

Oferujemy

* Umowa o pracę, * Praca w systemie jednozmianowym, * Pakiet relokacyjny dla osób zmieniających miejsce zamieszkania, * Dodatkowa bezpłatna opieka medyczna. * Pracę w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku.