Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Tester Oprogramowania

Techland Sp. zo.o.
Wrocław
praca stacjonarna
7103 dni temu

Ogłoszenie numer: 11453, z dnia 2005-05-08

TECHLAND jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów gier oraz programów multimedialnych w Polsce. Obecnie Techland to prawie 100-osobowy zespół grup opracowywujących nowe projekty oraz specjalistów z dziedziny jakości, public relations, marketingu i sprzedaży.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Testowanie aplikacji tj. gry komputerowe, oprogramiwania prawnicze, translatory językowe

Wymagania

Od kandydatow wymagamy: - bardzo dobrej znajomosci obslugi komputera, w tym bieglej znajomosci systemow Windows 9x/NT/ME/2000/XP (mile widziana znajomosc Novella, Samby oraz Linuxa) - preferowane wyksztalcenie informatyczne, - znajomosci wspolczesnego rynku gier komputerowych - znajomosci sprzetu komputerowego, - znajomosci minimum jednego jezyka obcego - dyspozycyjnosci

Oferujemy

Oferujemy: - prace stala / wstepnie umowa o dzielo - wynagrodzenie do uzgodnienia - prace w mlodym zespole - interesujace aplikacje do testowania