Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Tester Aplikacji Java

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6755 dni temu

Ogłoszenie numer: 18873, z dnia 2006-03-22

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/TJ

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- wykształcenie w zakresie telekomunikacji, elektroniki lub informatyki - umiejętność programowania w Javie - wiedza z zakresu technologii UMTS, GSM, GPRS - bardzo dobra znajomość systemów MS Windows i Linux oraz pakietu MS Office - komunikatywność i mobilność - znajomość technik testowania - bardzo dobra znajomość języka angielskiego Mile widziane: - roczne doświadczenie w programowaniu w J2ME

Oferujemy

- pracę na pełny etat w międzynarodowym środowisku - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektami - możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych