Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Tester Aplikacji Bankowych

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5808 dni temu

Ogłoszenie numer: 48914, z dnia 2008-09-03

Agencja Pracy Tymczasowej (nr rej.1428/3) SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SP/pol/TEST

Opis stanowiska

Jedna z największych firm informatycznych tworzących systemy bankowe dla czołowego Banku poszukuje kreatywne osoby do pomocy w testach aplikacji systemów bankowych.

Wymagania

znajomość obsługi komputera, znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie, w osoby trakcie studiów ekonomicznych w trybie zaocznym (status studenta). Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu informatyki. Zadaniem osób ma być sprawdzenie poprawności działania aplikacji bankowej, który w niedługim czasie wejdzie do systemu banku.

Oferujemy

Oferujemy pracę na 3-6 miesięcy, wynagrodzenie 2500 zł brutto + możliwa premia. Godziny pracy: 8-16, centrum Poznania.