Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketing

Progres Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6523 dni temu

Ogłoszenie numer: 22083, z dnia 2006-09-07

Agencja pracy tymczasowej

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: tel/niem/01

Opis stanowiska

Poszukujemy osob z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów niemieckojęzycznych. Oferujemy: - pracę w młodym i miłym zespole - atrakcyjne wynagrodzenie 13zl/h - system premiowy ( nagrody pieniezne i rzeczowe) - elastyczne godziny pracy Mile widziane osoby niepelnosprawne. Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - komunikatywność - osoby uczące się zaocznie- mile widziane wieczorowo lub dziennie - optymizm - dobra kultura osobista

Oferujemy

- pracę w młodym i miłym zespole - atrakcyjne wynagrodzenie 13zl/h - system premiowy ( nagrody pieniezne i rzeczowe) - elastyczne godziny pracy