Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Telemarketerki/ Telemarketera

Inotel S.A.
Poznań
praca stacjonarna
4787 dni temu
INOTEL S.A.

Inotel S.A. jest dostawcą najnowocześniejszej platformy cyfrowej łączącej Internet, telefonię i telewizję HDTV. Lider polskiego rynku telefonii cyfrowej VoIP.

w związku z rozwojem firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywania kontaktu,
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu i obsłudze klientów,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, obowiązkowość i nastawienie na osiąganie określonych celów
  • obsługa komputera
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych usługami internetowymi, telewizją cyfrową oraz RTV
Zakres obowiązków:
  • telefoniczna sprzedaż produktów INOTEL,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • kontynuowanie współpracy z dotychczasowymi klientami,
W zamian oferujemy:
  • atakcyjne wynagordzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prace w młodym zespole