Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketera

INFOR PL S.A.
Marki
praca stacjonarna
5769 dni temu

Ogłoszenie numer: 51442, z dnia 2008-10-29

INFOR PL S.A., czołowy w kraju dostawca informacji profesjonalnej prawno – gospodarczej, holding skupiający siedem spółek, wydający m.in. największy dziennik gospodarczy „Gazeta Prawna”, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje wysokiej klasy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Marki

Nr Ref.: Telemarketer-M/1008/p

Opis stanowiska

Wybrana osoba odpowiedzialna będzie za aktywny, telefoniczny kontakt z klientami Firmy. Celem stanowiska jest profesjonalnej obsługa istniejących oraz nowych klientów Firmy w sposób przedmiotowy i indywidualny.

Wymagania

- minimum wykształcenia średniego - łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami - umiejętności obsługi komputera - systematyczności i zdolności organizowania własnej pracy - doświadczenie w telemarketingu nie jest wymagane, gdyż uczymy naszych pracowników indywidualnego i profesjonalnego kontaktu z klientem

Oferujemy

- szkolenia produktowe oraz związane z obsługą klienta - samodzielną pracę - atrakcyjne warunki zatrudnienia - możliwość rozwoju zawodowego