Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketer

AN Pharmacy Sp. z o.o.
wielkopolskie, Skórzewo k. Poznania
praca stacjonarna
5431 dni temu

Ogłoszenie numer: 74137, z dnia 2009-09-02

AN Pharmacy jest hurtownią farmaceutyczną zajmującą się sprzedażą leków z importu równoległego, importem docelowym i eksportem leków na terenie Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Skórzewo k. Poznania

Opis stanowiska

Obsługa klientów, telemarketing, sprzedaż leków i produktów medycznych do hurtowni i aptek, wystawianie faktur, przygotowywanie wysyłek (w pewnym zakresie także praca bezpośrednio z towarem na magazynie), obsługa programów autorskich firmy.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem i pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • znajomość obsługi komputera, Internetu, pakietu Ms Office,
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy

Praca na pełen lub pól etatu (praca także dla studentów), atrakcyjne warunki pracy - własny pokój, stanowisko (komputer, telefon), możliwość dostosowania godzin pracy do potrzeb pracownika, miła atmosfera, praca z młodymi ludźmi w zgranym zespole.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 3000 PLN