Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketer

SKwP Centralny Ośrodek Szkolenia Zawodowego
Warszawa
praca stacjonarna
5823 dni temu

Ogłoszenie numer: 50459, z dnia 2008-10-08

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Centralny Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Warszawie jest jednym z najstarszych ośrodków szkoleniowych w Polsce. Od ponad 49 lat COSZ prowadzi szkolenia wśród pracowników z pionów księgowo-rachunkowych w małych i średnich przedsiębiorstwach, dużych krajowych i międzynarodowych korporacjach oraz organizacjach rządowych i poza-rządowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: TEL/09/2008

Opis stanowiska

  • Sprzedaż szkoleń, konferencji, kursów oraz oferty wydawniczej
  • Utrzymanie dobrych kontaktów z klientami

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność negocjacji i sprzedaży
  • Operatywność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność badania potrzeb klienta
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Miły głos połączony z dobrą dykcją
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: stała + prowizja uzależniona od osiągniętych wyników
  • Praca w zgranym zespole (miła atmosfera)
  • Możliwość dokształcania zawodowego
  • Pracę w stabilnej firmie o wieloletniej tradycji