Zobacz więcej ofert pracy

TELEMARKETER

AAC Rainbow Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6062 dni temu

Ogłoszenie numer: 41455, z dnia 2008-03-14

działa od roku 1990. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń czyszczących Rainbow. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy na stronę www.rainbow.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczne umawianie spotkań Przedstawicielom Handlowym. Praca w godzinach popołudniowych.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywność
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • sumienność i zaangażowanie
  • obsługa komputera w podstawowym zakresie
  • miły głos
  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami
  • Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w rzetelnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym