Zobacz więcej ofert pracy

TELEMARKETER

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6267 dni temu

Ogłoszenie numer: 30269, z dnia 2007-05-21

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - stabilnej firmy działającej w branży handlu urządzeniami przemysłowymi na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: TELEMAR.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - stabilnej firmy działającej w branży handlu urządzeniami przemysłowymi szukamy kandydatek/kandydatów na stanowisko TELEMARKETERA . Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m. in. należało: -poszukiwanie nowych kontrahentów - współpraca z handlowcami własnej firmy(informowanie handlowców o pozyskanych kontrahentach i umawianie ich na spotkania) -kontakty ze stałymi oraz potencjalnymi klientami.

Wymagania

- wykształcenie: minimum średnie - komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów - umiejętność prowadzenia rozmów - umiejętność obsługi komputera - dobra organizacja pracy

Oferujemy

Firma oferuje: - wysokie wynagrodzenie - około 1800 zł netto - stałe godziny pracy 8.30- 16.30 (tryb jednozmianowy) - pracę w miłej atmosferze