Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
TELEMARKETER

GeNeo Business Solutions Sp.z o.o.
podlaskie, Warszawa, Białystok, Tomaszów Maz.
praca stacjonarna
6429 dni temu

Ogłoszenie numer: 25528, z dnia 2007-01-08

Firma działająca od kilku lat w branży IT oraz prowadząca telemarketing zewnętrzny.

Miejsce pracy: podlaskie, Warszawa, Białystok, Tomaszów Maz.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczną sprzedaż usług sieci Plus.

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie -wysoki poziom kultury osobistej -mile widziane doświadczenie w Call Center, dziale sprzedaży lub BOK -komunikatywność, umiejętność poprawnego wysławiania się -elastyczność w działaniu oraz zdolność szybkiego reagowania na potrzeby klienta -umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

-pracę w młodym, zgranym zespole -umowę o pracę -oferujemy stałe wynagrodzenie + prowizję za wykonany target