Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Telemarketer

Bank
mazowieckie, Pruszków, Milanówek
praca stacjonarna
4637 dni temu

Promore jest firmą oferującą usługi z zakresu szeroko rozumianego doradztwa personalnego. Szybka, profesjonalna i skuteczna realizacja powierzonych nam zadań jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.

Miejsce pracy: mazowieckie/ Pruszków, Milanówek
Nr Ref.: TEL/12/wpisz miasto

Zadania:
    • telefoniczny kontakt z klientem i sprzedaż produktów Banku
    • realizacja zakładanych celów ilościowych i sprzedażowych
    • tworzenie bazy Klientów przy pomocy dostępnych narzędzi
    • nawiązywanie i rozwijanie długofalowej współpracy z Klientami
    • prezentacja produktów
Wymagania:
    • doświadczenie – minimum 1 rok w telemarketingu lub w sprzedaży
    • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność poruszania się po Internecie i wyszukiwania potencjalnych Klientów
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • konsekwencja w działaniu
    • motywacja do pracy
    • operatywność i samodzielność
Oferujemy:
    • umowę o pracę
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • możliwość rozwoju
    • praca w młodym i ambitnym zespole