Zobacz więcej ofert pracy

TELEMARKETER

PC Service D. Nogaj, S. Łabowski
Poznań
praca stacjonarna
4922 dni temu

Poznańska firma funkcjonująca na rynku już od ponad 12 lat, poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Tworzenie ofert w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie związane w sprzedaży usług/produktów
  • Umiejętność analizy potrzeb klienta
  • Umiejętność negocjacji
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu oraz bardzo dobrej organizacji pracy
Oferujemy:
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Dopuszczamy możliwość różnych form zatrudnienia( pół etatu, pełen etat, umowa o  pracę, umowa zlecenie)