Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketer

AN Pharmacy Sp. z o.o.
wielkopolskie, Skórzewo k.Poznania
praca stacjonarna
5116 dni temu

Ogłoszenie numer: 108037, z dnia 2010-07-14

AN Pharmacy jest hurtownią farmaceutyczną zajmującą się sprzedażą leków z importu równoległego,importem docelowym i eksportem leków na terenie Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Skórzewo k.Poznania

Opis stanowiska

  • obsługa klientów, telemarketing,
  • sprzedaż leków i produktów medycznych do hurtowni i aptek,
  • wystawianie faktur,
  • obsługa programów autorskich Firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem oraz pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Znajomość obsługi komputera, Internetu, pakietu MS office
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy

  • Praca na pełny lub pół etatu /praca także dla studentów/ atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość dostosowania godzin pracy do potrzeb pracownika,
  • Miła atmosfera,
  • Praca z młodymi ludźmi w zgranym zespole.