Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketer

Centrum Bezpieczeństwa Drogowego
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5125 dni temu

Ogłoszenie numer: 105338, z dnia 2010-07-05

Centrum Bezpieczeństwa Drogowego dba o bezpieczeństwo Twoje jak i wszystkich Twoich bliskich. Od ponad roku pracujemy nad tym, aby statystyki wypadków na polskich drogach były niższe.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klientów biznesowych poprzez oferowanie nowoczesnych rozwiązań, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze,
  • telefoniczna obsługa klientów biznesowych,
  • utrzymywanie dobrego kontaktu z klientem w systemie posprzedażowym,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży, telefonicznej (min. 3 miesiące),
  • min. średnie wykształcenie,
  • dobra dykcja,
  • samodzielność,
  • punktualność,
  • gotowość do systematycznego podnoszenia swoich umiejętności,
  • dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stałą pensję,
  • prowizję zależną od uzyskanych wyników sprzedażowych,
  • dodatkowe pakiety socjalne,
  • profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16,
  • pracę w młodym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy.