Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketer

JKM Consulting
Szczecin
praca stacjonarna
7023 dni temu

Ogłoszenie numer: 10353, z dnia 2005-04-24

ZAJMUJEMY SIĘ M.IN. TELEMARKETINGIEM I OBSŁUGĄ KLIENTÓW

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

- profesjonalna obsługa telefoniczna klientów, - umawianie handlowców na spotkania, - uzupełnianie bazy klientów na podstawie pracy własnej i doradców.

Wymagania

- dobra dykcja i miły tembr głosu, - komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi osobami, - umiejętność pracy w zespole, - doskonała organizacja czasu pracy własnej i członków zespołu, - dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office oraz internetu, - wykształcenie co najmniej średnie, - doświadczenie w telemarketingu min. 1 rok.

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego, - atrakcyjny system wynagradzania, - profesjonalne szkolenia, - w okresie próbnym umowa zlecenie, - po okresie próbnym umowa o pracę lub inna (wybrana przez kandydata).