Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Telemarketer w salonie Orange

Faxtel Chmurski i Chrzanowski Spółka Jawna
pomorskie, Gdynia, Gdańsk, Elbląg, Wejherowo, Malbork, Słupsk
praca stacjonarna
6073 dni temu

Ogłoszenie numer: 39125, z dnia 2008-02-01

Faxtel Chmurski i Chrzanowski Spółka Jawna jest ogólnopolskim Autoryzowanym Przedstawicielem PTK Centertel. W chwili obecnej utrzymuje znaczny udział w sprzedaży usług telefonii komórkowej.

Miejsce pracy: pomorskie, Gdynia, Gdańsk, Elbląg, Wejherowo, Malbork, Słupsk

Opis stanowiska

  • Sprzedaż usług oferowanych przez firmę oraz budowanie wizerunku firmy poprzez nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem.
  • Wymagania

  • doświadczenie w telemarketingu lub Call Center
  • miły głos i dobra dykcja
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientem
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • Oferujemy

    Ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Możliwość osobistego rozwoju. Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.