Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Telemarketer | Praca od zaraz

Fabryka Oprogramowania FRYS sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5504 dni temu

Ogłoszenie numer: 77696, z dnia 2009-09-23

jest Polską firmą produkującą oprogramowanie na urządzenia mobilne Pocket PC i Smartphony. www.frys.pl

Telemarketer
Praca od zaraz

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez kontakt telefoniczny
  • Umawianie spotkań dla handlowców
  • Prezentowanie ofert firmy drogą mailową
  • Prowadzenie baz danych kontaktowych

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej min pół roku
  • Łatwość prowadzenia rozmów
  • Miły głos i dobra dykcja
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i wysokiego systemu prowizyjnego
  • Ścieżkę awansu do zostania handlowcem firmy
  • Pracę w młodym zespole
  • Przyjazną atmosferę
  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku od 8-16 (może być część etatu w przypadku studenta)