Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Telemarketer/pcip/techland

Techland Sp. zo.o.
Wrocław
praca stacjonarna
7103 dni temu

Ogłoszenie numer: 11456, z dnia 2005-05-08

TECHLAND jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów gier oraz programów multimedialnych w Polsce. Polskie Centrum Informacji Prawnej (firma wywodząca się z firmy Techland) to nowe, dynamiczne wydawnictwo zajmujace sie tworzeniem i dystrybucja profesjonalnych systemow informacji prawnej. Produkty Polskiego Centrum Informacji Prawnej funkcjonuja na rynku oprogramowania profesjonalnego od 2000 roku

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Wsparcie przedstawicieli handlowych w sprzedaży produktów firmy, tj. Prawnik,Europrawnik (umawianie spotkań handlowych, przedstawianie oferty produktowej przez telefon, budowa baz danych)

Wymagania

Od kandydatow oczekujemy: - bardzo dobrej znajomosci obslugi komputera i pakietu MS Office, - latwosci w nawiazywaniu kontaktow i komunikatywnosci - dynamizmu w dzialaniu - zaangazowania w powierzone obowiazki - motywacji do dalszego rozwoju poprzez nauke i prace Dodatkowymi atutami beda: - doswiadczenie w telemarketingu - praca w Call Center, jak i praca przy sprzedazy bezposredniej lub w biurze obslugi klienta - orientacja w rynku specjalistycznego oprogramowania prawniczego - znajomosc zasad negocjacji

Oferujemy

Oferujemy: - prace na pelen etat / wstepnie umowa o dzielo - wynagrodzenie uzaleznione od osiaganych efektow, w tym czesc stala wynagrodzenia oraz czesc ruchoma - prowizja, - szkolenia tzw. produktowe, sprzedazowe oraz z zasad komunikacji interpersonalnej