Zobacz więcej ofert pracy

TELEMARKETER/KA

Sagrantino
Warszawa
praca stacjonarna
5622 dni temu

Ogłoszenie numer: 66196, z dnia 2009-05-28

Sagrantino

Firma "Sagrantino"zajmuje sie sprzedażą zarówno jak i importem wysokojakościowych win z całego świata.Naszym celem jest sprostanie nawet najbardziej wymagającym klientom.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków kandydata na w/w stanowisku będzie należało umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych w jednej z lepiej rozwijających się firm winiarskich.

Wymagania

  • Umawianie spotkan z klientami;
  • Nienaganna dykcja i mily głos;
  • Minimum średniego wykształcenia;
  • Łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z ludźmi;
  • Dyspozycyjność do pracy 9-16 od Pon. do Pt.;
  • Samodzielności;
  • Zaangażowania;

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja;