Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketer/ka

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6207 dni temu

Ogłoszenie numer: 35197, z dnia 2007-10-22

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: TC/2009/07P

Opis stanowiska

• Telefoniczne oferowanie usług potencjalnym klientom; • Nadzór i tworzenie własnej bazy danych klientów; • Tworzenie aktywnych kontaktów z klientem; • Budowanie pozytywnych relacji z klientem; • Raportowanie wyników pracy do przełożonego.

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie • Mile widziane doświadczenie w sektorze IT • Mile widziane ukończone szkolenia z zakresu technik sprzedaży, telemarketingu, obsługi klienta, negocjacji • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office) • Wysokie umiejętności komunikacyjne • Samodzielność oraz umiejętności organizacyjne.

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; • Wynagrodzenie uzależnione od wyników; • Pracę w stabilnej i rozwojowej Firmie; • Szeroki zakres szkoleń.