Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketer, Sprzedawca Reklam Internetowych

Eurobook.pl Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4041 dni temu

Ogłoszenie numer: 300253, z dnia 2013-07-22

poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 2207PRA

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Planowanie i realizacja kampanii internetowych (www, displayowych, kampanii w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych)
  • Analiza potrzeb klienta i dostosowanie odpowiednich rozwiązań
  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań reklamowych

Wymagania

  • Silna motywacja do pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Dogodne godziny pracy: poniedziałek-piątek 8:00-16:00
  • System szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy.

Wynagrodzenie

Od 1000 do 3000 PLN