Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
TELEMARKETER, HANDLOWIEC

MC POLSKA
dolnośląskie
praca stacjonarna
5999 dni temu

Ogłoszenie numer: 41339, z dnia 2008-03-12

MC POLSKA

MC POLSKA dział MEDICAL CLEANERS zajmuje się dystrybucją nowej generacji produktów biobójczych VIRUSOLVE + które są rekomendowane i stosowane m.in. w : *szpitalach *centrach zdrowia i klinikach *gabinetach dentystycznych *laboratoriach medycznych *przemyśle farmaceutycznych *hotelarstwie i gastronomii *fryzjerstwie, kosmetyce, solariach

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Szukamy osób chętnych do współpracy- dystrybucja środków dezynfekujących (dla klinik, klimatyzacji, gabinetów dentystycznych itp.) oraz chemii przemysłowej (kleje, smary, odrdzewiacze)

Wymagania

-komunikatywność -konsekwencja -dążenie do celów -mile widziana znajomość branży farmaceutycznej, medycznej, hotelarskiej, kosmetyczno-fryzjerskiej itp.

Oferujemy

-system prowizyjny -materiały reklamowe -szkolenia