Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Telefoniczna obsługa klienta- niemiecki, angielski, rosyjski!

IMAR
Poznań
praca stacjonarna
4892 dni temu

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • obsługa połączeń przychodzących klientów firmy w językach: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim
  • odpowiadanie na wiadomości e-mail

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie jednego z języków: niemiecki, angielski, rosyjski ,
  • jest możliwość pracy dla osób ze znajomością tylko w języka polskiego,
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość obsługi programów MS Office,
  • dobra dykcja,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista, uprzejmość,
  • radzenie sobie z emocjami,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych i nietypowych sytuacjach.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie:

- 9,5 zł brutto dla osób ze znajomością tylko języka polskiego,

-11,5 zł brutto za godzinę dla osób z bardzo dobrą znajomością angielskiego,

-12 zł brutto za godzinę dla osób z bardzo dobrą znajomością rosyjskiego,

-13 zł brutto za godzinę dla osób z bardzo dobrą znajomością niemieckiego,

  • umowę o pracę,
  • premie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej sytuacji rynkowej,
  • miejsce świadczenia pracy: Poznań,
  • miłą atmosferę pracy,

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zmianami.) Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.