Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Teledoradca Bankowy

Bank
Łódź
praca stacjonarna
4015 dni temu

Dla naszego klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie/ Łódź
Nr Ref.: TEL/06/LOD

Zadania:
  • Telefoniczny kontakt z klientem i sprzedaż produktów Banku
  • Realizacja zakładanych celów ilościowych i sprzedażowych
  • Nawiązywanie i rozwijanie długofalowej współpracy z Klientami
Wymagania:
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność i duża samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w sprzedaży (dodatkowy atut)
  • Chęć rozwoju w dziedzinie bankowości i finansów
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat, umowa o pracę
  • Pakiet szkoleń oraz wsparcie merytoryczne
  • Ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole
  • Realna możliwość awansu w strukturach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie (podstawa+prowizja+premia.)