Zobacz więcej ofert pracy

Teleankieter

East Service
Poznań
praca stacjonarna
3244 dni temu

East Service – wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9234

Obecnie dla naszego partnera, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Praca od zaraz!

Nr Ref.: ES/2015/Teleankieter

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie wywiadu telefonicznego w postaci ankiety.
Wymagania:
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu po 7 godzin dziennie w systemie dwuzmianowym,
  • łatwość i swoboda w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • mile widziane osoby uczące się.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie: 9,93 zł/h netto + premie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • dogodny dojazd do firmy,
  • pracę w nowoczesnym biurowcu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).