Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Technologa do spraw produkcji

Bruss Polska Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
6423 dni temu

Ogłoszenie numer: 26418, z dnia 2007-02-16

Firma Bruss jest zaliczana do światowych liderów w produkcji systemów uszczelniających dla branży samochodowej. Dla wzmocnienia naszego zespołu w nowym oddziale w Mrągowie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Do obowiązów technologa produkcji będzie należało: · Projektowanie i rozwijanie nowych procesów produkcyjnych · Optymalizacja i automatyzacja istniejących procesów produkcyjnych · Sporządzanie dokumentacji techniczno-technologicznej · Opracowywanie zapytań ofertowych i zamawianie oprzyrządowania i podzespołów · Odpowiedzialność za odbiór techniczny maszyn i urządzeń

Wymagania

Od kandydata oczekujemy: · wykształcenia wyższego technicznego ( preferowany inżynier budowy maszyn) · wiedzy z zakresu budowy maszyn oraz automatyki i robotyki ( mile widziane doświadczenie w pracy n apodobnym stanowisku) · znajomość programów CAD lub CATIA · dyspozycyjność · umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

· Stabilną pracę w międzynarodowej firmie · Duże możliwość rozwoju · Szkolenia doskonalące w Polsce i za granicą