Zobacz więcej ofert pracy

Technolog

QMAR
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5420 dni temu

Ogłoszenie numer: 83925, z dnia 2009-12-15

QMAR

Dynamicznie rozwijający się producent chemii budowlanej poszukuje Technologa do swojego zakładu produkcyjnego w Bydgoszczy.

Technolog

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr Ref.: 02/11/2009

Opis stanowiska

  • Prace związane z rozwojem nowych produktów,
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną,
  • Prowadzenie prób technologicznych,
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej, wydajności, zużycia surowców i materiałów  pomocniczych,
  • Prowadzenie prób produkcyjnych,
  • Eliminowanie błędów i problemów w procesie wytwarzania,
  • Optymalizacja i udoskonalanie produkowanych wyrobów,
  • Analizowanie technik wytwarzania oraz wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Określanie wymagań jakościowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia chemiczna, chemia, materiałoznawstwo itp.,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pracy w zespole,
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji oraz ciągłego rozwoju zawodowego,
  • Doświadczenie w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych finansowanych ze środków unijnych
  • Staranność i sumienność w prowadzeniu dokumentacji technicznej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość przepisów unijnych w zakresie preparatów i substancji chemicznych,
  • Znajomość chemii budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki związane z realizacją budżetu,
  • Udział w pracach badawczych realizowanych ze środków unijnych,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,