Zobacz więcej ofert pracy

Technolog

Komandor Wielkopolska S.A.
Poznań
praca stacjonarna
3296 dni temu

Ogłoszenie numer: 747336, z dnia 2015-07-08

LIDER W BRANŻY ZABUDÓW Z DRZWIAMI PRZESUWANYMI I MEBLI NA WYMIAR
Firma KOMANDOR WIELKOPOLSKA S.A.
poszukuje osoby na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za opracowywanie dokumentacji technologicznej zabudów
Komandor, kuchni i mebli nietypowych, kontrolę procesu produkcyjnego, wdrażanie do produkcji nowych
wyrobów, doradztwo technologiczne, kosztorysowanie oraz ocenę rentowności projektów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowana Technologia Drewna
  • znajomości branży meblowej i komponentów meblarskich
  • szeroka wiedza z zakresu produkcji mebli
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • doświadczenie w branży meblarskiej min. 5 lat
  • obsługa oprogramowania CAD KUCHNIE, Top Solid, Pro100, Arccon
  • znajomość programowania maszyn CNC
  • znajomość zasad sprzedaży mebli na wymiar i ofertowania
  • komunikatywność, otwartość oraz umiejętność aktywnej współpracy z kontrahentami
  • dynamizm w działaniu i zaangażowanie
  • ukierunkowanie na realizację założonych celów
  • zdolność organizowania pracy własnej
  • kreatywność i samodzielność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w zakładzie produkcyjnym na terenie Poznania (Grunwald)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia
  • unormowane godziny pracy (system 1-zmianowy)