Zobacz więcej ofert pracy

Technolog

"LIMARO" Tymińska , Mania Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych Spółka jawna
Mosina
praca stacjonarna
5527 dni temu

Ogłoszenie numer: 66171, z dnia 2009-05-28

Piekarnia Limaro powstała w 1990 roku. Od początku swojej działalności firma stawia na pasjonatów, świetnie wykształconych fachowców, których wiedza jest gwarantem jakości naszych produktów. Codziennie nasze pieczywo i inne produkty trafiają do 1000 punktów sprzedaży na terenie północno-zachodniej Polski. W związku z naszym dalszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Mosina

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe prowadzenie procesu produkcyjnego , prawidłową jakość wytwarzanego produktu , zarządzanie podległymi pracownikami.

Wymagania

  • Znajomość tematyki piekarniczej (lub pokrewnych)
  • Zdolności organizacyjne
  • Dyspozycyjność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Motywujący system wynagradzania