Najnowsze oferty pracy

  • Technolog Żywności

    ER Group   łódzkie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Janów Podlaski
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Przyszły zakres obowiązków: Kompleksowa odpowiedzialność za procesy związane z tworzeniem receptur i technologii wytwarzania nowych produktów zgodnie z obowiązującymi procedurami; Opracowywanie receptur dla nowych produktów; Doskonalenie istniejących receptur i procesów produkcyjnych w...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog

Pamapol S.A.
Rusiec
praca stacjonarna
1957 dni temu
Technolog
Miejsce pracy: Rusiec

Obowiązki:

  • Udział w tworzeniu nowych produktów,
    kreowanie nowych wyrobów
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii
    do produkcji oraz doskonalenie istniejących
  • Optymalizacja procesów związanych z produkcją
    wyrobów, inicjowanie zmian technologicznych
  • Bieżący nadzór nad technologią na stanowiskach
    produkcyjnych
  • Opracowanie dokumentacji technologicznej w tym specyfikacji
    z uwzględnieniem wymagań   jakościowych i obowiązujących
    norm prawnych w tym  szczególnie z zakresu znakowania żywności
    - etykiety
  • Prowadzenie niezbędnej, wymaganej dokumentacji technologicznej
    -specyfikacje technologiczne , instrukcje, karty technologiczne
  • Współpraca z różnymi działami w zakresie przygotowywania i wdrażania nowych wyrobów
  • Odpowiedzialność za realizację prób

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży spożywczej na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów technologicznych  branży  spożywczej
  • Wykształcenie  wyższe - technologia żywności
  • Znajomość zagadnień HACCP, GMP GHP, BRC , IFS
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym szczególnie Excell)
  • Znajomość języka  angielskiego /niemieckiego
  • Umiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie
  • Kreatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Zarobki w przedziale od 3500 do 5000 zł brutto
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zawodowe  z zakresu  między  innymi prawa żywnościowego, obowiązujących przepisów   z zakresu żywności
  • Uczestnictwo w nowatorskich projektach
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Pracę w młodym i otwartym zespole