Najnowsze oferty pracy

  • Technolog Żywności

    ER Group   wielkopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Janów Podlaski
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Przyszły zakres obowiązków: Kompleksowa odpowiedzialność za procesy związane z tworzeniem receptur i technologii wytwarzania nowych produktów zgodnie z obowiązującymi procedurami; Opracowywanie receptur dla nowych produktów; Doskonalenie istniejących receptur i procesów produkcyjnych w...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog żywności

SPA FOOD
Śmigiel
praca stacjonarna
3410 dni temu

Ogłoszenie numer: 719852, z dnia 2015-06-18

SPA FOOD

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży spożywczej, która w związku z rozbudową zakładów produkcyjnych poszukuje kandydatów do Działu Rozwoju Nowych Produktów.

Miejsce pracy: Śmigiel

Opis stanowiska

  • Współudział w tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów;
  • Kontrola przebiegu procesów produkcyjno- technologicznych;
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej, specyfikacji produktu;
  • Wykonywanie prób wyrobu gotowego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności lub pokrewne (dietetyka);
  • Doświadczenie i znajomość procesów technologicznych w branży spożywczej (mile widziana branża mięsna);
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Znajomość programu SAP mile widziana.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w środowisku zgranego zespołu pracowników;
  • Elastyczne formy zatrudnienia.