Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
TECHNOLOG W LABORATORIUM BADAWCZO - ROZWOJOWYM

DAX COSMETICS Sp. z o.o.
mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy
praca stacjonarna
4754 dni temu

Wiodąca polska firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania.

Miejsce pracy: Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy

Zadania:
  • opracowywanie receptur wyrobów kosmetycznych
  • wdrażanie opracowanych receptur do produkcji
  • śledzenie nowości na rynku kosmetycznym
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (technolog kosmetolog, farmaceuta, biolog, chemik)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS Office (Word, Excell)
  • zacięcie do pracy badawczej, kreatywność
  • zdolności manualne
  • chęć do ciągłego samokształcenia
Oferujemy:
  • interesującą pracę o dużych walorach poznawczych
  • szkolenia
  • miłą atmosferę pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)