Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Technolog / Sales Manager (Dział dodatków do farb i chemii budowlanej)

IPK sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Warszawa lub home office
praca stacjonarna
4447 dni temu

IPK Sp. z o. o. działa na rynku doradztwa personalnego od 1991 roku.
Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącego międzynarodowego dystrybutora surowców chemicznych, poszukujemy osoby do Działu Coating and Construction Chemicals na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa lub home office
Nr Ref.: TSM-JS/07/12

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • nawiązywanie i skuteczne zarządzanie relacjami z klientami i dostawcami;
  • doradztwo w zakresie rozwiązań produktowych i technologicznych dla klientów;
  • rozszerzanie portfolio klientów i dostawców;
  • prowadzenie negocjacji handlowych.

Od kandydatów wymagamy:
  • wykształcenia wyższego (atutem będzie techniczne wykształcenie chemiczne);
  • min. 3-letniego doświadczenia w działach technologicznych/R&D w firmach produkujących farby, lakiery, kleje, materiały budowlane (chemia budowlana) lub w firmach zajmujących się dystrybucją surowców chemicznych;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację;
  • zaangażowania, dynamizmu i samodzielności w działaniu;

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy;
  • możliwość pracy w miejscu zamieszkania w formie home office.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”