Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych | i gumy

Zakład Metalowo-Gumowy "METAL-GUM"
Zielona Góra
praca stacjonarna
5411 dni temu

Ogłoszenie numer: 84977, z dnia 2009-12-25

Firma produkcyjna w zakresie armatury przemysłowej, części maszyn przemysłowych, obróbka skrawaniem CNC poszukuje osób na stanowisko:

Technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych
i gumy

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych,
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej,
  • Wdrażanie nowych projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe- kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy technologa,
  • Znajomość j.angielskiego,
  • Prawo jazdy,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność,
  • Otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stale rozwijającej się Firmie,
  • Samodzielne stanowisko,
  • Szkolenia i możliwość rozwoju własnego,
  • Wynagrodzenie do negocjacji,
  • Umowa o pracę.