Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Włocławek
Technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych/ Doradca

DWG Sp. z o.o.
Włocławek
praca stacjonarna
4935 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej o numerze certyfikatu 3920 poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek

Zadania:
  • Osoba zatrudniona na ww. stanowisku musi potrafic: poprawić i stworzyć mieszankę PCW na wytłaczanie z oryginału, ustawić proces wytłaczania na wytłaczarkach (temperatura, obroty itp.), zaproponować mieszankę z wykorzystaniem regranulatów, przemiałów
  • Praca w niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła obsługa komputera

Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia.
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.