Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Technolog przetwórstwa mięsnego

Spółdzielcza Agrofirma Witkowo
zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński
praca stacjonarna
4780 dni temu

Ogłoszenie numer: 151024, z dnia 2011-06-15

Ubój drobiu, trzody i bydła.

Rozbiór mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego.

Produkcja wędlin.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński

Opis stanowiska

  • Bezpośrednie uczestnictwo oraz nadzór produkcji związanej z przetwórstwem mięsa;
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz związanej z funkcjonowaniem systemu HACCP.

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe o kierunku przetwórstwa mięsnego;
  • Znajomość funkcjonowania systemu HACCP;
  • Chęć rozszerzenia wiedzy praktycznej w zakresie przetwórstwa mięsnego;
  • Silna motywacja pracy;
  • Dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Stałość zatrudnienia opartą na solidnych zasadach wynikających z stabilnej pozycji gospodarczej firmy;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w branży przetwórstwa mięsnego.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN