Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Technolog Produkcji - Tworzywa Sztuczne

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, południowa Wielkopolska
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 36991, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest firma produkcyjna należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej.

Miejsce pracy: wielkopolskie, południowa Wielkopolska

Nr Ref.: TPBT/1907/07P

Opis stanowiska

• nadzorowanie i optymalizacja procesu technologicznego; • opracowanie, nadzorowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie organizacji produkcji i technik wytwarzania; • analiza planów produkcyjnych i dostępnych zasobów; • terminowa i jakościowa realizacja zleceń produkcyjnych; • nadzór nad stanem technicznym maszyn; • aktywne uczestniczenie we wdrażaniu nowych produktów. • Ze względu na miejsce pracy preferowane osoby z okolic Gostynia, Krotoszyna, Rawicza, Leszna, w razie konieczności firma zapewnia pomoc w relokacji.

Wymagania

• min. 2 lata na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie z branży chemicznej; • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane przetwórstwo tworzyw sztucznych); • wiedza z zakresu technologii produkcji, systemów ISO, TPM; • znajomość języka niemieckiego w stopniu swobodnie komunikatywnym (ewentualnie angielski); • wiedza w zakresie technologii wtrysku i odlewania; • znajomość pakietu MsOffice; • gotowość do relokacji w okolice firmy (okolice Gostynia).

Oferujemy

• pracę na umowę o pracę w międzynarodowej firmie; • atrakcyjne warunki zatrudnienia.