Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Technolog Produkcji (Tworzywa Sztuczne)

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, południowa Wielkopolska
praca stacjonarna
6392 dni temu

Ogłoszenie numer: 28678, z dnia 2007-04-20

Nasz Klient to firma produkcyjna należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej.

Miejsce pracy: wielkopolskie, południowa Wielkopolska

Nr Ref.: TPB/2603/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - nadzorowanie i optymalizacja procesu technologicznego; - opracowanie, nadzorowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie organizacji produkcji i technik wytwarzania.

Wymagania

- min. 2 lata na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie z branży chemicznej; - wykształcenie wyższe techniczne (preferowane przetwórstwo tworzyw sztucznych); - wiedza z zakresu technologii produkcji, systemów ISO, TPM; - znajomość języka niemieckiego w stopniu swobodnie komunikatywnym (ewentualnie angielski); - znajomość pakietu MsOffice. Ze względu na miejsce pracy preferowane osoby z okolic Gostynia, Krotoszyna, Rawicza, Leszna, w razie konieczności firma zapewnia pomoc w relokacji.

Oferujemy

- pracę na umowę o pracę w międzynarodowej firmie; - atrakcyjne warunki zatrudnienia.