Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Technolog Produkcji Spożywczej

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, województwo wielkopolskie
praca stacjonarna
6337 dni temu

Ogłoszenie numer: 30439, z dnia 2007-06-15

Nasz Klient to międzynarodowy koncern z branży FMCG.

Miejsce pracy: wielkopolskie, województwo wielkopolskie

Nr Ref.: TPS/2405/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Organizacja i nadzór procesu produkcji; - Utrzymanie wydajności produktu; - Nadzorowanie procesu technologicznego; - Planowanie, opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych; - Współpraca z grupami technicznymi w celu usprawnienia procesów produkcyjnych (organizacja i produkcji i techniki wytwarzania).

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne); - Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa produkcji w firmie z branży spożywczej; - Znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem); - Doświadczenie z zakresu wprowadzania nowych technologii; - Wiedza z zakresu technologii produkcji, systemów ISO, TPM; - Znajomość pakietu MsOffice; - Umiejętność pracy w zespole; - Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- Pracę na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - Atrakcyjne warunki zatrudnienia.