Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Dopiewo
Technolog Produkcji | (przetwórstwo mięsa - produkcja wędlin)

Zakłady Mięsne WIWA Sp. z o.o.
Dopiewo
praca stacjonarna
5048 dni temu

Ogłoszenie numer: 113323, z dnia 2010-09-20

Producent wędlin Zakłady Mięsne Wiwa Sp. z o.o. w Dopiewie zatrudni osoby na stanowisku:

Technolog Produkcji
(przetwórstwo mięsa - produkcja wędlin)

Miejsce pracy: Dopiewo

Opis stanowiska

  • Zarządzanie produkcją i utrzymanie ruchu,
  • Odpowiedzialność za ciągłość produkcji,
  • Wprowadzanie innowacji i optymalizacja kosztów,
  • Wprowadzanie nowych wyrobów,
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych produktów,
  • Kontrola produktów gotowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Technolog Żywności i Żywienia),
  • Doświadczenie w branży produkcji wędlin,
  • Doświadczenie w przygotowaniu nowych produktów,
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych w przemyśle mięsnym i wędliniarskim,
  • Umiejętność planowania pracy swojej i podległym pracownikom,
  • Rozwój produkcji obecnych i nowych produktów.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość wprowadzania nowych wyrobów