Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
TECHNOLOG POLISTYRENU

IPK sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6255 dni temu

Ogłoszenie numer: 32220, z dnia 2007-08-03

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży poszukujemy:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: TP-TS/07/07

Opis stanowiska

Do podstawowych zadań na tym stanowisku będzie należało: - Ustawianie i modelowanie procesów produkcyjnych, - Analiza planów produkcyjnych i dostępnych zasobów, - Poprawianie efektywności procesów i ich optymalizacja.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek - przetwórstwo tworzyw sztucznych, - Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku technologa/ inżyniera procesu w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych – polistyren, - Doświadczenie w zakresie fizycznego spieniania ekstrudowanego polistyrenu, - Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - Samodzielność i operatywność w działaniu, - Zdolności analitycznego myślenia, przewidywania skutków i wyciągania wniosków, - Umiejętność planowania i organizowania przy stałym ukierunkowaniu na cele.

Oferujemy

- Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Możliwość rozwoju zawodowego.