Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gostyń
Technolog piekarski

Firma Wieczorek
Gostyń
praca stacjonarna
6333 dni temu

Ogłoszenie numer: 28464, z dnia 2007-04-13

Produkcja maszyn i urządzeń do przemysłu piekarskiego od 1989 roku

Miejsce pracy: Gostyń

Nr Ref.: 121/23/07

Opis stanowiska

Samodzielne działania pokazowe formujących maszyn piekarskich w piekarniach zainteresowanych klientów na terenie całej Polski

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe piekarskie lub podobne, prawo jazdy kat.B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych, bardzo dobra komunikatywność, samodyscyplina

Oferujemy

Dobre wynagrodzenie, ciekawą pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, zakwaterowanie, telefon służbowy, komputer przenośny