Najnowsze oferty pracy

  • Technolog Żywności

    ER Group   kujawsko-pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Janów Podlaski
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Przyszły zakres obowiązków: Kompleksowa odpowiedzialność za procesy związane z tworzeniem receptur i technologii wytwarzania nowych produktów zgodnie z obowiązującymi procedurami; Opracowywanie receptur dla nowych produktów; Doskonalenie istniejących receptur i procesów produkcyjnych w...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog Piekarnictwa

WITALNI - Szkolenia i Doradztwo
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
3304 dni temu

Ogłoszenie numer: 827524, z dnia 2015-10-02

Dla naszego klienta, uznanego producenta w branży spożywczej z siedzibą
w województwie Kujawsko-Pomorskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Nadzór i kontrola procesu produkcyjnego w piekarni
  • Tworzenie receptur
  • Dbałość o utrzymanie jakości produkcji
  • Wdrażanie nowego asortymentu

Wymagania

  • Wykształcenie związane ze stanowiskiem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zautomatyzowanej produkcji pieczywa
  • Znajomość zagadnień HACCP
  • Umiejętności organizacyjne
  • Chęć nauki, inicjatywa i silna motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w cukiernictwie

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji w branży
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Szkolenia podnoszące umiejętności i kwalifikacje