Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Technolog Mebli Tapicerowanych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Grodzisk Wlkp.
praca stacjonarna
6451 dni temu

Ogłoszenie numer: 26653, z dnia 2007-02-20

Nasz Klient to firma z Grodziska Wlkp

Miejsce pracy: wielkopolskie, Grodzisk Wlkp.

Nr Ref.: TMT/2404/06

Opis stanowiska

- zgłaszanie propozycji wzorów; - opracowywanie dokumentacji technicznej; - kontrolowanie wykonywania modelu; - opracowywanie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania

- wykształcenie średnie; - wiedza z zakresu konstrukcji mebli tapicerowanych; - doświadczenie na podobnym stanowisko w firmie produkcyjnej z branży meblowej; - mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego; - dokładność, sumienność, obowiązkowość, solidność, odpowiedzialność; - osoba zorganizowana i zmotywowana; - umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie; - umowę o pracę; - miejsce pracy Grodzisk Wlkp.