Zobacz więcej ofert pracy

Technolog Drewna

Elita Sp. z o.o.
Sztumskie Pole
praca stacjonarna
4735 dni temu

Ogłoszenie numer: 157302, z dnia 2011-08-02

Elita Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim ponad 11 lat i aktualnie jest jednym z największych producentów mebli łazienkowych. Wraz z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sztumskie Pole

Opis stanowiska

Cel stanowiska:

  • Realizacja celów Firmy w zakresie: technologii produkcji mebli łazienkowych

Zadania:

  • Opracowanie optymalnej technologii produkcji
  • Realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych
  • Praca w systemie SYSKLASS
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Projektowanie nowych mebli

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku Technologii Drewna
  • Mile widziane zdolności graficzno techniczne
  • Wysoki poziom motywacji z nastawieniem na efekt w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Stabilizację zatrudnienia
  • Systematyczny proces szkoleniowy
  • Niezbędne narzędzia pracy