Zobacz więcej ofert pracy

Technolog drewna

BD Art Sp. z o.o. Sp.K
mazowieckie, Małkinia Górna
praca stacjonarna
2912 dni temu

Ogłoszenie numer: 1203225, z dnia 2016-07-26

Firma B.D. ART Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Zakład Produkcyjny w Małkini Górnej należy do grona największych polskich producentów luster, ram oraz listew ramiarskich. Zajmujemy stabilną pozycję na międzynarodowym i krajowym rynku ramiarskim. Jesteśmy firmą dysponującą zautomatyzowanym parkiem maszynowym i nowoczesną technologią.

W chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy  kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Małkinia Górna

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie technologii stosowanej w produkcji bieżącej;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej (aktualizacja i archiwizacja dokumentacji technicznej);
  • Wykonywanie wzorów, projektów wyrobów łącznie z prototypami;
  • Projektowanie opakowań kartonowych;
  • Ciągłe doskonalenie bieżących procesów produkcyjnych i metod pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia drewna;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację – liczne kontakty z klientami zagranicznymi, z którymi współpracujemy;
  • Znajomość programów AutoCad, SolidWorks, MS Office;
  • Doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku pracy w firmie zajmującej się obróbką drewna;
  • Mile widziana wiedza z zakresu budowy drewna, obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych oraz maszyn do obróbki drewna.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dodatkowe benefity: pakiet sportowy, ubezpieczenie NW, fundusz socjalny;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansu w ramach struktur firmy.