Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Technolog Drewna Pomorskie
Technolog drewna w branży tartacznej

Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego POLTAREX Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
4043 dni temu

Ogłoszenie numer: 280639, z dnia 2013-06-21

Zatrudni w swoich tartakach pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z wytycznymi kadry zarządzającej,
  • Zarządzanie grupą pracowników wydziału produkcyjnego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (technologia drewna),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność współpracy z ludźmi,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia.