Zobacz więcej ofert pracy

Technolog drewna - Kosztorysant

"ASTON GROUP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wiązowna
praca stacjonarna
1947 dni temu

Ogłoszenie numer: 2330743, z dnia 2019-03-18

Miejsce pracy: Wiązowna

Opis stanowiska

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Zakres obowiązków:
  • Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu,
  • Wstępna ocena wykonalności projektu,
  • Analiza, współtworzenie założeń technologicznych, weryfikacja specyfikacji i wymagań klienta w odniesieniu do projektu w ścisłej współpracy z działem technologicznym
  • Kontakt z klientem w zakresie technicznym na etapie ofertowym
  • Przygotowywanie i kalkulacja ofert w oparciu o wypracowane rozwiązania lub dokumentację techniczną w tym:
    • Sporządzanie specyfikacji materiałów, komponentów do zapytań ofertowych
    • Przygotowywanie kosztorysu projektu w zakresie robocizny, materiałów i usług zewnętrznych
    • Kompletowanie ofert od poddostawców
    • Przygotowywanie harmonogramu realizacji oferty

Wymagania

  • Zdolności analityczne,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany kierunek technologia drewna
  • Doświadczenie w POS,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej,
  • Wiedza techniczna w obszarach: obróbki drewna,
  • Biegła umiejętność obsługi komputera (MS Excel / mile widziana znajomość Autodesk Inventor)
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa
  • Zaangażowanie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku,
  • Udział w międzynarodowych projektach